Kto za tym stoi?

Stoją za tym trójka ambitnych, pracowitych, zawodowych fotografów. Pasjonaci sztuki i wszystkiego co oryginalne i godne podziwu. Ale może po kolei, wszyscy kochamy tworzyć coś pięknego, fotografować ale każdy z nas specjalizuje się w czymś innym. Wydaję nam się, że właśnie dlatego jesteśmy taką zgraną drużyną.

Jeden z nas – Antek. Zajmuje się fotografią od małego.

“Już jako dziesięciolatek posiadałem swój zabawkowy aparat z którym się nie rozstawałem. Jestem typowym przykładem artysty-fotografa, lubię podążać nowymi ścieżkami wraz z moim aparatem i odkrywać nowe miejsca które później fotografuje z pełnym skupieniem i fascynacją jednocześnie.”

Michał – specjalista do spraw technicznych.

“Moim głównym zadaniem w naszej drużynie jest dobranie odpowiedniego sprzętu do sesji. Kiedy sesja odbywa się w niezbyt korzystnych dla fotografa warunkach wkraczam ja – ustawiam światło tak aby zdjęcie wyszło perfekcyjnie, później dodatkowo przerabiam je w specjalnie do tego stworzonych programach.”

Wojtek – zawodowy fotograf.

“Od 10 lat prowadzę własne studio fotograficzne, posiadam duże doświadczenie, kocham pisać i przekazywać ludziom pozytywną energię. Prywatnie pasjonuje się sportem a dokładniej piłką siatkową. “

W wolnych chwilach wszyscy spędzamy czas na boisku, lub przed obiektywem aparatu, i to nas uszczęśliwia!